käsipesula

Autopesula

Meie maja pakub täiskompleksteenust autoomanikele. Peale hooldamise, remontimise, rehvivahetuse ja rehvihoiustamise pakume ka kvaliteetset kosmeetilist teenust Teie autole – käsipesulat! Meie juures saab auto särama nii väljast kui ka seest. Küsi tavapärasele külastusele ka, oma truule transpordivahendile, lisaks pesu – Teie auto väärib seda!

Küsi lisa tel 33 96 200 või info@autoesindus.ee

AUTO KÄSIPESULA PAKETID

Välispesu pakett

Sisaldab loetust, survepesu, shampoonipesu, velgede pesu, uksevahede kuivatust ja kogu auto kuivatust ja armatuuri puhastamist. Pesu paketi kesvus ca 1h

Sõiduauto 12€
Kaubik 15€

 

Pigiepesu pakett

Sisaldab pigileotust, survepesu, shampoonipesu, putukate eemaldust, velgede pesu, uksevahede kuivatust ja auto kuivatust. Pakett ei sisalda salongi puhastamist. Paketi kestvus ca 3h.

Sõiduauto 30€
Kaubik 35€

 

Salongi kuivpuhastus pakett

Sisaldab autosalongi puhastamist tolmuimejaga, plastik pindade puhastamist, aknaklaaside pesu seest ja väljast, kummist porimattide märgpesu. Kogu paketi kestvus ca 1h.

Paketi maksumus 12€

 

Salongi keemiline puhastus

Sisaldab istmete, põrandate, uksepolstrite, riidemattide keemilist märgpesu. Kõikide plastikpindade ja klaaside puhastamist (pakette ei sisalda laepolstri pesu). Paketi kesvus ca 6-8h.

Paketi maksumus 90€

 

Kliendikaardiga -7%

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
TAGASI