est
est rus
Autoesindus OÜ
Autoesindus »   Kontakt »   Uudised

Opel Insignia on usaldusväärseim auto omas klassis

Opel Insignia on usaldusväärseim auto omas klassis
Arnold Paluch
  • Opel Insignia võit mainekas J.D. Poweri kliendirahulolu uuringus
  • Insignia Grand Sport pälvis tiitli “Auto Test Winner 2019”

Opel Insignia on usaldusväärseim auto omas klassis.

 

  • Opel Insignia võit mainekas J.D. Poweri kliendirahulolu uuringus
  • Insignia Grand Sport pälvis tiitli “Auto Test Winner 2019”
     

Opel Insignia saavutas võidu maineka uuringufirma J.D. Power sõiduautode usaldusväärsuse uuringus keskmise suurusega sõidukite klassis. Turu-uuringute instituut J.D. Power korraldab igal aastal kliendiküsitlusi, selgitades välja autoomanike rahulolu oma sõidukitega. Uuring hõlmab ühe kuni kolme aasta vanuste sõidukite omanike hinnanguid autode kvaliteedi ja vastupidavuse kohta.
 

Selleaastane J.D. Poweri uuring tugines 12 854 vastaja hinnangutele, mida koguti veebiküsitluse vormis ajavahemikus 2018. aasta novembrist tänavu jaanuarini. Küsimused puudutasid autode kvaliteeti, vastupidavust, üldist meeldivust ning ülalpidamiskulusid. Kõikide vastuste alusel seati mudelid pingeritta, mille tippu jõudsid need, kellel esines probleeme kõige vähem.
 

Opel Insigniat hindavad kõrgelt nii autoomanikud kui ka autovaldkonna eksperdid. Mainekas Saksamaa autoväljaanne Auto Test tunnustas Insignia Grand Sporti austava testivõitja nimetusega “Auto Test Winner 2019”, tõstes esile selle parimat hinna ja sooritusvõime suhet oma klassis. Insignia Grand Sport pälvis samas kategoorias võidu ka möödunud aastal. Suurepärasele sooritusele andis veelgi lisa Insignia Sports Tourer, saavutades oma klassis tugeva teise koha.

 

Insignia Grand Sport 

Insignia   

 

Insignia Sports Tourer

 

Lähemalt Opelist

Opel on üks Euroopa suuremaid autotootjaid, mille asutas Adam Opel Saksamaal Rüsselsheimis aastal 1862. Autosid hakkas Opel ehitama 1899. aastal. PSA Grupi liige on Opel alates 2017. aasta augustist. Koos oma Briti sõsarmargi Vauxhalliga on Opel müügil enam kui 60 riigis. 2018. aastal müüs Opel üle miljoni sõiduki. Et tagada edu ja tarbijate vajadustele vastamine ka tulevikus, viib Opel praegu ellu elektrifitseerimisstrateegiat. 2024. aastaks on elektrilised versioonid olemas kõikidest Opeli Euroopa sõiduautodest. See strateegia on osa ettevõtte PACE! pikaajalisest plaanist, mille eesmärk on Opeli jätkusuutlik kasumlikkus, globaalsus ja elektrilisus.